Kim jesteśmy?

Jesteśmy ziarnem z którego wyrośnie Twój biznes

Sadzonki leszczyny RICARDO

30+ lat doświadczenia

Z naszymi klientami pragniemy podzielić się prawie trzydziestoletnim doświadczeniem w uprawie orzecha laskowego i sadzonek. Od początku działalności naszym celem jest zagwarantować klientom jak najlepszą jakość sadzonek. Dzięki dbałości w produkcji sadzonek  mamy uznanie wśród wielu klientów z kraju jak i z zza granicy. Posiadamy w sprzedaży sadzonki odmian leszczyny wielkoowocowej, które idealnie nadają się w nasadzeniach komercyjnych.

Specjalizujemy się wyłącznie w produkcji sadzonek orzechów laskowych. Odmiany do rozmnażania zostały wybrane na podstawie wieloletnich doświadczeń w naszym sadzie i obserwacji upraw w całej Europie. Nieustanie dążymy do wprowadzenia kolejnych nowych gatunków. Posiadamy własną odmianę leszczyny zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze odmian, której owoc jest obecnie największym orzechem laskowym w Europie.

Nieustannym udoskonaleniom podlega proces technologiczny produkcji drzewek, do którego używamy coraz więcej maszyn. Uzyskujemy podwyższone standardy jakości, co wyróżnia nas na tle innych producentów.

Poznaj nas lepiej

Sprzedajemy w hurcie i detalu

Główną grupą odbiorców są klienci, którzy zakładają sady wielohektarowe w Polsce, Ukrainie i Litwie.

Oferta również skierowana jest do małych producentów poniżej 2-3 ha oraz działkowiczów i hobbystów a także do prywatnych odbiorców jako wystrój architektury zieleni przydomowego ogrodu w planie zagospodarowania przestrzeni zabudowy jednorodzinnej.

Zobacz jak pracujemy

Jesteśmy dostępni każdego dnia

Dostosujemy się do Ciebie

Zapraszamy do naszego gospodarstwa

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia sadzonek podczas ich wzrostu w szkółce

Kochamy naszą pracę

Silne i zdrowe sadzonki tylko u nas

30+

Lat doświadczenia

500+

Zrealizowanych projektów

10

Osobowy zespół

22

Partnerów biznesowych